Můj vstup do aktivní politiky

Moji milí přátelé, 

při každé příležitosti hlásám, že je třeba, aby se aktivní lidé v co největší míře zapojovali do stávajících politických stran a uskupení.

Myslím si, že je skutečně nutné podchytit lidi vzešlé ze současné vlny aktivistického hnutí a s jejich pomocí očistit slovo politik od nánosu hanlivých přívlastků. Je třeba začít pracovat na obnově důvěry občanů v politiku a posílit v lidech vědomí, že politici jsou tady pro ně, nikoli naopak.

Druhá věc, kterou si myslím, je to, že nemá smysl zakládat nějakou novou stranu. Máme jich skutečně dostatek - skoro až příliš - takže věřím, že každý má možnost si vybrat tu, která je jeho vnímání světa nejbližší.

No a protože nemůžu jen tak naplano hlásat na náměstích svoje agitační myšlenky a přitom sama stát stranou, tak jsem si udělala své soukromé výběrové řízení a rozhodla se vstoupit do uskupení mému srdci a naturelu nejbližšímu.

Rozhodla jsem se nabídnout své síly hnutí STAN. Jejich přihlášku jsem měla na stole již od půlky června a posledním impulsem k jejímu vyplnění byl email, který 9.7.2019 rozeslal Vít Rakušan lidem, kteří ho sledují a ve kterém píše:

"Najdi si každý den čas koukat tři minutky na lidi na náměstí. A vždycky si uvědom, že jsi v té pracovně pro ně a díky nim."

Jsem přesvědčená, že moje přihláška byla dnes, tj. 10.7.2019 poslána do správných rukou. 👍❤

Pokud bude můj příklad inspirací pro některé váhající, tak budu velmi ráda. Vyberte si jakoukoli ze stávajících demokratických stran a věřte, že #spolecnetodame ✌❤.

PS: Teď jen doufám, že mne přijmou.😇😆