ÚVODNÍK


ÚVOD


Moji milí čtenáři a příznivci, 12.5.2019 jste zcela jistě očekávali další díl mého  nedělního povídání o Ukrajině, leč byli jste zcela jistě velmi zklamáni, že jste nenašli nic. :-(
 
Není to tím, že bych se "flákala", nebo tím, že by mne snad psaní, nedej Bože, přestalo bavit. Obé skutečně nehrozí. Leč, jak jsem psala v 1.dílu zmíněné části o Ukrajině, jsem nejen člověk, který se s vámi má potřebu podělit o své zážitky a zkušenosti z Ukrajiny, ale jsem mimo jiné i aktivistka. Což se u mne projevuje chozením na demonstrace, ale i psaním nejrůznějších textů na aktuální témata.

Čímž jsem strávila mnoho času právě i minulý týden, kdy jsem dokonce poprvé v životě sama jednu takovou demonstraci organizovala. Přijměte tedy jako omluvu za nedočkání se své obvyklé porce čtení o Ukrajině, články o tom, co mne v politice trápí.

V této části svého blogu budu zveřejňovat různé své texty, komentáře, články a myšlenky, které jsem již někdy někde zveřejnila. Ať už na Facebooku, v různých internetových i tištěných denících, nebo v televizi. Zde budete mít vše pěkně pohromadě, rozložené do jednotlivých článků, takže si dle libosti můžete vybrat, co právě vás bude zajímat. 

Přeji příjemné čtení, které sice mnohdy nebude tak odpočinkové, jako mé stati o Ukrajině, ale snad se vám i tak bude líbit a povede mnohdy k velmi potřebnému zamyšlení se nad aktuálním děním okolo nás.